Pripadnici Uprave za vazduhoplovstvo Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske noćas su uspješno realizovali vanredni medicinski transport 42-godišnjeg muškarca, koji je iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci upućen na hitno liječenje u Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu radi izvođenja trombektomije.
Nakon prijema na VMA i intervencije nadležnih ljekara, pacijent je stabilnog zdravstvenog stanja.
Zahvaljujemo Јedinici Granične policije BiH i kolegama iz Policijske uprave Bijeljina na izuzetnoj saradnji, profesionalnosti i brzoj reakciji, koje su bile od ključnog značaja za uspješnu realizaciju zadatka.
Foto: Srna

Komentariši