Dodik osudio paljenje zastave: Mržnja prema Srbima počela se manifestovati van verbalnih okvira

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik komentarišući paljenje zastave Republike Srpske kaže da se mržnja i netrpeljivost prema Srbima i Srpskoj, koja se svakodnevno plasira od strane političara iz Sarajeva, počela manifestovati i van verbalnih okvira.

“Paljenje zastave Republike Srpske direktan je proizvod takve politike. Mržnja se uvijek vraća kao bumerang. Zastava Republike Srpske je legalna i u skladu s Ustavom. Paljenje takve zastave je teško krivično djelo”, kaže Dodik.

On osuđuje ovaj vandalski čin i traži od organa FBiH da identifikuje i kazni počinioce.

Comments

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *